Kontaktuppgifter, IUC-bolag

Kontaktuppgifter till IUC-bolagens vd:ar:

Mattias Säfström
IUC Wermland AB
mattias.safstrom@iucstalverkstad.se

Stefan Fredriksson
IUC Z-Group AB
stefan.fredriksson@iuczgroup.se

Camilla Dahlin
IUC Syd AB
camilla.dahlin@iucsyd.se

Bo Lilja
IUC Dalarna AB
bosse.lilja@iucdalarna.se

Arne Henricson
IUC Kalmar AB
arne.henricson@iuc-kalmar.se

Jan Andersson
IUC Sjuhärad AB
jan.andersson@iuc-sjuharad.se

Joakim Brobäck
Träcentrum Nässjö Kompetensutveckling AB
joakim@tracentrum.se

Thomas Nilsson
IDC West Sweden AB
thomas.nilsson@idcab.se

Åsa Tjärnberg
IUC Norr AB
asa.tjarnberg@iucnorr.se

Margareta Waern
IUC Väst AB
margareta.waern@iucvast.se

Sten Liljedahl
IUC Halland AB
sten.liljedahl@tek.se

 

Kontaktuppgifter samarbetsparter:

Catarina Berglund
Automation Region
catarina.berglund@mdh.se

Elin Hultman
Skill AB
elin.hultman@skill.se

Anna Cato Moe
GTC – Göteborg Tekniska College
anna.cato.moe@gtc.com

Malin Erikson
CIL AB
malin@cil.se

Jörgen Adolfsson
Techtank
jorgen.adolfsson@techtank.se

 

Kontakta oss

Tillsammans är vi 14 självständigt agerande bolag över hela landet med 537 direkta delägare och cirka 2000 indirekta delägare

Postadress/besöksadress:
IUC Sverige, Datalinjen 1, 583 30 Linköping

Fill 91Created with Sketch. 070-828 17 32 Fill 59Created with Sketch. martin.hedman@iuc.se

Dela detta

IUC Sverige – nätverket för utveckling av Sveriges tillverkande små och medelstora företag